电影
受欢迎的
现在播放
评分最高
即将到来
电视节目
受欢迎的
评分最高
在电视上
今天播出
流派
动作
冒险
动画
喜剧
犯罪
纪录
剧情
家庭
奇幻
历史
恐怖
音乐
悬疑
爱情
科幻
电视电影
惊悚
战争
西部
受欢迎的人
Bahasa Indonesia
dansk
Deutsch
English
español
français
italiano
magyar
Nederlands
polski
português
română
slovenčina
svenska
Tiếng Việt
Türkçe
čeština
Ελληνικά
Ўзбек
Српски
български
русский
українська
ไทย
ქართული
简体中文
한국어
闻名
Editing
受欢迎的
1.066
生日
1919-09-12
出生地
Kostálov, Czechoslovakia [now Czech Republic]
也称为
Jiřina Lukešová
Jirina Lukesová
Jirina Lukesova
Jiřina Lukešová
传
投掷
Byl jednou jeden král...
1955
crew
严密监视的列车
1966
失翼灵雀
1990
反复无常的夏天
1968
浪子回头
1967
底层的珍珠
1966
Tanková brigáda
1955
Botostroj
1954
逝水年华
1966
Anna proletářka
1953
Štvorylka
1956
Co řekne žena...
1958
Die Igelfreundschaft
1962
Zločin v dívčí škole
1966
Reportáž psaná na oprátce
1962
最好的年代
1969
看啊,霍莫尔卡
1970
Kočár nejsvětější svátosti
1963
Dva tygři
1966
Veliká příležitost
1950
Parohy
1947
Slečny přijdou později
1966
Skleněná suita
1947
Emil Zátopek
1955
Dědeček automobil
1957
Divotvorný klobouk
1953
Viaţa învinge
1951
Jestřáb kontra Hrdlička
1953
Bitva o Hedviku
1972
Maratón
1968
Nevěra
1956
Advent
1957
Temno
1951
Malí medvědáři
1957
Ještě svatba nebyla...
1954
Křižovatky
1959
Strakatí andělé
1965
Tarzanova smrt
1963
Chlapci v modrém
1943
Malé hodnoty
1944
Svátek matek 1945
1945
Nerozumím
1947
Blbec z Xeenemünde
1963
Rychlík do Ostravy
1960
遥远的旅程
1949
Křižovatka života
1948
Poesie pouti
1948
Chceme žít
1950
Kouzelný míč
1949
Pionýrská abeceda
1949
Škůdce
1949
Slovo dělá ženu
1953
Národ sobě
1948
Abrakadabra
1946
Návrat k životu
1946
Z ptačího světa
1948
Západočeské lázně
1948
Cizopasníci
1948
Jízda králů
1948
Po noci den
1956
Přímou cestou
1949
Vesnice na rozcestí
1948
Život v lese
1949
Chlapi ze žuly
1949
Volání pastvin
1947
Vodníkova zahrada
1947
Čtyři říjnové dny
1949
Nové Československo
1950
Do země ledovců
1950
Na ptačích horách
1949
Ulica Graniczna
1949
V pasti
1956
Píseň lesa
1951
Rok stalinské epochy
1951
Jeden ze štafety
1952
Konec jasnovidce
1957
Přítel lhář
1957
To byla noc
1957
V pátek ráno
1957
V proudech
1958
Zkouška pokračuje
1960
Barevný svět Otakara Nejedlého
1954
O věcech nadpřirozených
1959
Hlavní výhra
1959
Červený mak
1955
Jak se Franta naučil bát
1959
O medvědu Ondřejovi
1959
Sny na neděli
1959
Lidé jako ty
1960
Tereza
1961
Tri razy svitá ráno
1962
Deštivý den
1962
Rusalka
1963
Tam za lesem
1962
哭喊
1964
Tchyně
1963
Věštec
1963
Melouch
1963
Místo v houfu
1964
Pět hříšníků
1964
Povídky o dětech
1965
Káťa a krokodýl
1966
Пущик едет в Прагу
1965
Poklad byzantského kupce
1967
Jak se krade milión
1967
Pět holek na krku
1967
Waterloo
1967
Farářův konec
1969
布拉格之夜
1969
Ta třetí
1969
Zločin v šantánu
1968
Bohouš
1968
Po stopách krve
1970
Hogo fogo Homolka
1971
Homolka a tobolka
1972
Slečna Golem
1973
Milenci v roce jedna
1974
Kdo hledá zlaté dno
1974
Televize v Bublicích aneb Bublice v televizi
1974
V každém pokoji žena
1974
Prodaná nevěsta
1976
Jeden stříbrný
1976
森林边缘的寂寞
1976
Laterna magika II
1960
Pani Heléne
1976