ภาพยนตร์
เป็นที่นิยม
กำลังเล่น
ระดับสูง
กำลังจะมาถึง
รายการโทรทัศน์
เป็นที่นิยม
ระดับสูง
ในทีวี
ฉายแล้ววันนี้
ประเภท
บู๊
ผจญ
แอนนิเมชั่น
ตลก
อาชญากรรม
สารคดี
หนังชีวิต
ครอบครัว
จินตนาการ
ประวัติศาสตร์
สยองขวัญ
ดนตรี
ลึกลับ
หนังรักโรแมนติก
นิยายวิทยาศาสตร์
ภาพยนตร์โทรทัศน์
ระทึกขวัญ
สงคราม
หนังคาวบอยตะวันตก
คนดัง
Bahasa Indonesia
dansk
Deutsch
English
español
français
italiano
magyar
Nederlands
polski
português
română
slovenčina
svenska
Tiếng Việt
Türkçe
čeština
Ελληνικά
Ўзбек
Српски
български
русский
українська
ไทย
ქართული
简体中文
한국어
เป็นที่รู้จักสำหรับ
Sound
เป็นที่นิยม
3.838
วันเกิด
1919-06-16
สถานที่เกิด
หรือที่เรียกว่า
Milivoj Uzelac
ชีวประวัติ
หล่อ
Já, truchlivý Bůh
1969
Prípad Barnabáš Kos
1965
Škola základ života
1938
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář
1949
Jarka a Věra
1938
Mrtvý mezi živými
1947
Písnička za groš
1953
Slovo dělá ženu
1953
Chlap jako hora
1960
Dáma na kolejích
1966
Vražda po našem
1967
Le Secret de Wilhelm Storitz
1967
Cézar a detektívi
1968
Jarní vody
1968
Hudba kolonád
1975
Adéla ještě nevečeřela
1978
crew
Romeo a Julie na konci listopadu
1972
Vzpoura hraček
1947
Tři kamarádi
1947
Polibek ze stadionu
1948
Kavárna na hlavní třídě
1954
Divotvorný klobouk
1953
Přicházejí z tmy
1954
Žízeň
1950
Není stále zamračeno
1950
Afrika – II. část – Od rovníku ke Stolové hoře
1953
Afrika – I. část – Z Maroka na Kilimandžaro
1953
Únos
1953
Pohádka o drakovi
1954
Nepovedený panáček
1951
Co jim schází?
1947
Revoluční rok 1848
1949
Frona
1954
Dva ohně
1950
Expres z Norimberka
1954
Nástup
1953
V trestném území
1951
Severní přístav
1954
Jestřáb kontra Hrdlička
1953
Z Argentiny do Mexika
1954
Cesta do pravěku
1955
Ples v opeře
1983
Čert a Káča
1956
Kuťášek a Kutilka – jak ráno vstávali
1954
O skleničku víc
1954
Spejbl na stopě
1956
Pérák a SS
1946
Mouchy
1951
Kombajn
1951
Nezbedný bakalář
1946
Průlom
1946
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář
1949
Veselý souboj
1951
Císařův pekař – Pekařův císař
1952
Komedianti
1954
Vzorný kinematograf Haška Jaroslava
1956
Konec strašidel
1953
Nechte to na mně
1955
Anděl na horách
1955
Byl jednou jeden král...
1955
Řeka čaruje
1946
Právě začínáme
1946
Muži bez křídel
1946
Dnes neordinuji
1948
Muzikant
1948
Nerozumím
1947
Nikdo nic neví
1947
Podobizna
1948
Poslední mohykán
1947
Premiera
1947
Předtucha
1947
Uloupená hranice
1947
Křižovatka života
1948
Křižovatka života
1948
Na dobré stopě
1949
Němá barikáda
1949
Železný dědek
1948
Dnes o půl jedenácté
1949
DS-70 nevyjíždí
1951
I andělé ztrácejí trpělivost
1949
Kouzelný míč
1949
Odznak
1949
Pětistovka
1949
Pionýrská abeceda
1949
Případ dr. Kováře
1950
Rodinné trampoty oficiála Tříšky
1949
Škůdce
1949
Karhanova parta
1951
Pára nad hrncem
1950
Past
1950
Posel úsvitu
1951
Poslední výstřel
1950
Za život radostný
1951
Zvony z rákosu
1951
Akce B
1952
Cesta ke štěstí
1951
Mladá léta
1953
Nad námi svítá
1953
Písnička za groš
1953
Slovo dělá ženu
1953
Usměvavá zem
1952
Velké dobrodružství
1952
Zítra se bude tančit všude
1952
Měsíc nad řekou
1953
Můj přítel Fabián
1955
Olověný chléb
1954
Botostroj
1954
Cirkus bude!
1954
Hudba z Marsu
1955
Jan Hus
1955
Ještě svatba nebyla...
1954
Na konci města
1955
Na stříbrném zrcadle
1955
Nejlepší člověk
1954
Psí starosti
1954
Psohlavci
1955
Stříbrný vítr
1956
Národ sobě
1948
A odsuzuje se...
1948
Ráj rybářů
1948
Na zeleném trávníku
1948
Pražský vodovod
1948
Vzducholoď a láska
1948
Něco se tu změnilo
1955
Osudy dobrého vojáka Švejka – Švejkova budějovická anabase
1956
Osudy dobrého vojáka Švejka – Švejkovy nehody ve vlaku
1955
Osudy dobrého vojáka Švejka – Z Hatvanu na hranice Haliče
1954
Po noci den
1956
Punťa a čtyřlístek
1955
Řecké děti
1948
Armádní den
1948
Závodník
1948
Voda volá
1949
Byli jsme na dovolené
1949
Žháři
1948
Žháři
1948
Čertova stena
1949
Píseň o sletu – I. část – Mládí
1949
Píseň o sletu – II. část – Bratři a sestry
1949
Řecký boj
1949
Slovanský Štětín
1948
Železné město
1949
Bitva pod zemí
1949
Člověk není sám
1949
Do země ledovců
1950
Čína v boji
1950
Hutě volají
1950
Katka
1950
Tatranský pohár 1950
1950
TOZ
1950
Jednotné roľnícke družstvá budujú
1950
Naše lesy ožívajú
1949
Náš vzor
1950
Dovolená venkova
1950
Dovolená venkova
1950
Kozie mlieko
1951
Kudy kam?
1956
Nezlob, Kristino
1956
Vina Vladimíra Olmera
1956
Nejlepší na světě
1951
Stroje na vesnici
1950
Žně 1950
1951
Bylo nás 100.000
1951
Příběh z rákosiny
1952
Rok stalinské epochy
1951
Radostné dny
1951
Volavky na Velkém Tisém
1951
Trať družby
1952
Beskydy
1952
Zkouška vyspělosti
1952
VI. zimní olympijské hry v Oslo
1952
VI. zimní olympijské hry v Oslo
1952
Nutné zlo
1952
Nutné zlo
1952
Výři
1951
Boj proti mandelince
1952
Uhelný lom
1952
Olympiada – Helsinki 1952
1953
V pravlasti kávy
1953
V piatok, trinásteho...
1954
Pole neorané
1954
Šest slavných dnů
1953
Fraňo Kráľ
1954
Martin Benka
1954
Deň budujúcej vlasti
1954
Dnes naposled
1958
Drevená dedina
1955
Žena z Vrchov
1956
Štvorylka
1956
Nie je Adam ako Adam
1956
Pětikoruna
1960
Muž ktorý sa nevrátil
1959
Komu patří pohár?
1960
Ve světě kolejí
1960
Daniel
1961
Daniel
1961
Kino
1962
Kino
1962
OK 12 startuje
1961
OK 12 startuje
1961
Zbabělec
1962
Hadrníčci
1962
Hadrníčci
1962
Praha nultá hodina
1963
Praha nultá hodina
1963
Ivana v útoku
1964
Prípad Barnabáš Kos
1965
Každý mladý muž
1966
Eine schreckliche Frau
1965
Ženu ani květinou neuhodíš
1967
Kinoautomat: Člověk a jeho dům
1971
Malé letní blues
1968
Ta naše písnička česká
1967
Královský omyl
1968
Po stopách krve
1970
Luk královny Dorotky
1971
Nevěsta
1970
Podezření
1970
Moderní byt
1971
...a pozdravuji vlaštovky
1972
Mlynářka z Granady
1975
Hra o jablko
1978
Jeden stříbrný
1976
Stratená dolina
1977
Bandité
1985
Giuditta
1982
Orfeus v podsvětí
1980
Mladý muž a bílá velryba
1979
Stíhán a podezřelý
1979
Kdo přichází před půlnocí
1980
Tvář za sklem
1979
Hra o královnu
1981
Fénix
1981
Každému jeho nebe
1982
Pomsta starej dámy alebo Na každého raz dôjde
1968
„Od štvrtka do zmŕtvychvstania...“
1969
Ulica Graniczna
1949
Manon Lescaut
1970