Filmer
Populär
Nu spelas
Topprankad
Kommande
Tv program
Populär
Topprankad
På tv
Sänds idag
Genrer
Action
Äventyr
Animerat
Komedi
Kriminal
Dokumentär
Drama
Familj
Fantasy
Historisk
Skräck
Music
Mystik
Romantik
Science Fiction
TV-film
Thriller
Krig
Västern
Populära människor
Bahasa Indonesia
dansk
Deutsch
English
español
français
italiano
magyar
Nederlands
polski
português
română
slovenčina
svenska
Tiếng Việt
Türkçe
čeština
Ελληνικά
Ўзбек
Српски
български
русский
українська
ไทย
ქართული
简体中文
한국어
Kolla på
Ladda ner
Space Adventure Cobra
8/10
Utgivningsdatum
1983-05-19
Körning
25 minuter
Genrer
Action & Adventure, Animerat, Sci-Fi & Fantasy
Stjärnor
野沢那智
,
榊原良子
,
田島令子
,
高島雅羅
Direktörer
Tadashi Katayama
,
Osamu Dezaki
,
Osamu Dezaki
,
Kentaro Haneda
,
Yoshio Takeuchi
Säsong 1
Säsong 0
1. Psykopistolen Återuppstår
1982-10-07
2. Den Mystiske Zygoba
1982-10-14
3. Kristallpojken, värdig motståndare
1982-10-21
4. Flykten Från Cido
1982-10-28
5. Krypskyttens hemlighet
1982-11-04
6. Magikerns hemlighet
1982-11-11
7. Janes hämnd
1982-11-18
8. Fierce Battle
1982-11-25
9. Behold, The Snow Gorilla
1982-12-02
10. The Tattoo's Secret
1982-12-09
11. Zados, the Sand Planet
1982-12-16
12. The Dreadful Ultimate Weapon
1982-12-23
13. The Roulette of Death
1982-12-30
14. The Great Magician, Galtan
1983-01-06
15. My Dragon Crystal Friend
1983-01-13
16. To Hell, Rug Ball
1983-01-20
17. The Good for Nothing Team
1983-01-27
18. Death Game, At 00.78 O'Clock
1983-02-03
19. Will It Happen, a Grand Slam from Behind
1983-02-10
20. Death Match, The Horror of the Sand Ocean
1983-02-17
21. The Two Sword Kings
1983-02-24
22. The Underground Visitor
1983-03-03
23. The Tomb at the Bottom of the Ocean
1983-03-10
24. Care to Buy a Robot
1983-03-17
25. Cobra Is Dead
1983-03-24
26. Beyond the Fires of War
1983-03-31
27. The Evil Overlord, Salamander
1983-04-07
28. Cobra's Angry Revenge
1983-04-21
29. The Man from the Arctic and Their Fiery Blood
1983-05-05
30. How to Defeat Salamander
1983-05-12
31. So Long, My Cobra
1983-05-19
Rekommendationer
Steel Jeeg
1975
WildC.A.T.S: Covert Action Teams
1994
Black Jack
1993
AIKa ZERO
2009
AIKa
1997
De gåtfulla guldstäderna
1982
Dirty Pair Flash
1994
GANTZ
2004
Hierro
2019
The World at War
1973
Golden Boy
1995
Sherlock Holmes
1984
Nobody's Boy: Remi
1977
Wacky Races
1968
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial Edition
2022
Great Mazinger
1974
Bumbibjörnarna
1985
Cantinflas Show
1972
O Negocio
2013
Shiki
2010
Liknande
空を見上げる少女の瞳に映る世界
2009
カッラフルなエッッブリデイ
2023
爆走兄弟レッツ&ゴー!!
1996
ラグナストライクエンジェルズ
2016
GON -ゴン-
2012
悶えてよ、アダムくん
2024
名湯『異世界の湯』開拓記 ~アラフォー温泉マニアの転生先は、のんびり温泉天国でした~
2024
Rymdhundarna
2021
勇者、辞めます
2022
異世界ゆるり紀行 ~子育てしながら冒険者します~
2024
星降る王国のニナ
アストロノオト
2024
SHORT PEACE
2013
ふしぎなコアラ ブリンキー
1984
デルトラ・クエスト
2007
X−エックス−
2001
絆のアリル
2023
最弱テイマーはゴミ拾いの旅を始めました
2024
事情を知らない転校生がグイグイくる。
2023
ばいばい、アース
2024
Aktivera ditt GRATIS konto!
Du måste skapa ett konto för att fortsätta titta
Fortsätt att titta GRATIS ➞