Filmek
Népszerű
Most játszik
Legmagasabban értékelt
Közelgő
TV műsorok
Népszerű
Legmagasabban értékelt
A TV-ben
Ma sugározzák
Műfajok
Akció
Kaland
Animációs
Vígjáték
Bűnügyi
Dokumentum
Dráma
Családi
Fantasy
Történelmi
Horror
Zenei
Rejtély
Romantikus
Sci-Fi
TV film
Thriller
Háborús
Western
Népszerű Emberek
Bahasa Indonesia
dansk
Deutsch
English
español
français
italiano
magyar
Nederlands
polski
português
română
slovenčina
svenska
Tiếng Việt
Türkçe
čeština
Ελληνικά
Ўзбек
Српски
български
русский
українська
ไทย
ქართული
简体中文
한국어
Ismert
Acting
Népszerű
11.18
Születésnap
1939-04-23
Születési hely
Trnava - Slovakia
Más néven
Jozef Adamovič
Életrajz
Öntvény
Temné slunce
1980
Na skle maľované
1980
Advokátka
1978
A nagy medve fiai
1966
Pták Ohnivák
1997
Rok na dedine
1968
Dornröschen
1990
Kráska a netvor 1950
2011
Príbeh o Fatime a Omarovi
1975
Ženský zákon
1967
Hry lásky šálivé
1971
Angolský deník lékařky
1985
Strieborný prach
1975
Kým kohút nezaspieva
1972
Ikarie XB 1
1963
Kamene
1989
Stretnutie
1975
Traja svedkovia
1969
Archimedov zákon
1964
Valčík pro milión
1961
Džbán plný ambrózie
1974
Drotár
1966
Cid
1974
Zlatá réva
1977
Člny proti prúdu
1982
Humánna povinnosť
1977
Prstienky z kukučiny
1989
Štvorylka
1956
Vojvodkyňa z Amalfi
1980
Olejkár
1979
Šesť postáv hľadá autora
1964
Šepkajúci fantóm
1976
Ruy Blas
1979
Skaly a ľudia
1960
Súdim ťa láskou
1982
Gottšalk
1987
Parazit
1988
Pasca
1981
Svetská krása
1975
Žena úspešného muža
1978
Most na tú stranu
1962
Prosím, nebudit
1963
Berona
1967
Majster kat
1966
Vrah zo záhrobia
1967
Niet inej cesty
1968
Hájnikova žena
1971
Zlozor
1971
Demeterovci
1976
Tie malé výlety
1973
Cesta ženy
1975
Sokoliarova dcéra
1981
Tetované časom
1976
Peter a Lucia
1968
Žiarlivé ženy
1971
Nie
1978
Po deviatich rokoch
1981
Tiene v raji
1986
Kde leží naša bieda
1965
Mária Tudorová
1968
Sobota, nedeľa, pondelok
1980
Choď a nelúč sa
1979
Dievča s blankytnými očami
1977
Minúta rozhodnutia
1975
Druhovia
1980
Rudienka
1974
Odveta
1980
Noční jazdci
1981
Volpone
1969
Tisíc podpisov za obžalovaného
1964
Zlatá panna
1965
Čarokrásna pani majstrová
1968
Inferno
1970
Rozmajrín
1969
Básnikova cesta do neba
1971
Bírbal a sprisahanci
1971
Kocúrkovo
1971
Strieborný jaguár
1976
Zlatá runa
1976
Bambusová dievčina
1978
Iní, ako ty a ja
1978
Skrat
1977
Zem nezasľúbená
1978
Zlaté klasy
1977
Inkognito
1978
Ako listy jedného stromu
1980
Eugen Onegin
1979
Frajeri a frajerky
1979
Chobotnica
1979
Kraj sveta Istanbul
1979
Život je sen
1979
Horacius
1980
Posledná v abecede
1980
Pozor na anjelov
1980
Venček pre starého otca
1989
Fatamorgána
1981
Nádej má farbu belasú
1989
Služobná cesta
1981
Soľ v tráve
1981
crew
Ilda
1984