Películas
Popular
Jugando ahora
Los más valorados
próximos
Programas de televisión
Popular
Los más valorados
En TV
Transmitido hoy
Géneros
Acción
Aventura
Animación
Comedia
Crimen
Documental
Drama
Familia
Fantasía
Historia
Terror
Música
Misterio
Romance
Ciencia ficción
Película de TV
Suspense
Bélica
Western
Gente popular
Bahasa Indonesia
dansk
Deutsch
English
español
français
italiano
magyar
Nederlands
polski
português
română
slovenčina
svenska
Tiếng Việt
Türkçe
čeština
Ελληνικά
Ўзбек
Српски
български
русский
українська
ไทย
ქართული
简体中文
한국어
Conocido por
Editing
Popular
1.824
Cumpleaños
1927-12-03
Lugar de nacimiento
También conocido como
Max Remeň
Maximilán Remeň
Maximilián Remeň
Biografía
Elenco
crew
Jánošík
1963
Kým sa skončí táto noc
1966
Skalní v ofsajde
1961
Tri dcéry
1968
A pobežím až na kraj sveta
1980
Pieseň o sivom holubovi
1961
Javor a Juliana
1973
Keby som mal pušku
1971
Bičianka z doliny
1981
Zbehovia a pútnici
1968
Vtáčkovia, siroty a blázni
1969
Zlaté časy
1979
Rysavá jalovica
1971
Kubo
1965
Rok na dedine
1968
Živý bič
1967
Matka
1968
Noční jazdci
1981
Pacho, hybský zbojník
1976
Pásla kone na betóne
1983
Pomocník
1982
Správca skanzenu
1989
Plavčík a Vratko
1982
Génius
1969
Katera
1981
Zmluva s diablom
1967
Keby som mal dievča
1976
Loutky Jiřího Trnky
1956
Skrytý prameň
1974
Tango pre medveďa
1967
Súkromná vojna
1978
Vták nociar
1981
Cnostný Metod
1980
Dozrievanie
1982
Prípad pre obhajcu
1964
Mumu
1973
Kapitán Dabač
1959
Akcia 37
1959
Ľudia a telefon
1954
Ľudia a telefon
1954
Vás sa to netýka?
1956
Muž, ktorý klope
1956
Šťastie príde v nedeľu
1959
Evička ide mestom
1958
Jerguš Lapin
1960
Demokrati
1980
Popolvár najväčší na svete
1982
Poznačení tmou
1959
Zodpovednosť
1959
Pre tých, ktorí..
1959
Náš školník
1959
Skaly a ľudia
1960
Ondrej
1960
Bratia
1962
Vždy možno začať
1962
Havrania cesta
1962
Neušiel
1962
Výlet po Dunaji
1963
Ďalší na izbu
1963
Dáma v čiernom
1963
Trio Angelos
1964
Výhybka
1963
Poslední adresa
1960
Chlapec a Zornička
1964
Organ
1965
Prípad Barnabáš Kos
1965
Slnečný kúpeľ
1964
Štúdia v čierno bielom
1964
Odhalenie Alžbety Báthoryčky
1965
Zvony pre bosých
1965
Jeden deň pre starú paniu
1966
Majster kat
1966
Panna zázračnica
1967
Šahin
1968
...a sekať dobrotu...
1968
Dialóg 20-40-60
1968
Stopy na Sitne
1969
Traja svedkovia
1969
Údolie večných karaván
1968
Smutný lord
1970
Medená veža
1970
Noc s mačkou
1970
Pán si neželal nič
1971
Rekviem za rytierov
1970
Skielko
1970
Zločin slečny Bacilpýšky
1971
Diablova pomsta
1971
Dosť dobrí chlapi
1972
Hľadači svetla
1971
Nevesta hôľ
1972
Orlie pierko
1972
Páni sa zabávajú
1972
Príbeh potulného scholasta
1973
Človek na moste
1972
Krútňava
1972
Zajtra bude neskoro
1972
Dolina
1973
Hriech Kataríny Padychovej
1973
Očovské pastorále
1973
Putovanie do San Jaga
1973
Srdce na lane
1973
Kuchári
1963
Deň, ktorý neumrie
1974
Kto odchádza v daždi...
1975
Poradila teta Beta
1974
Veľká noc a veľký deň
1975
Horúčka
1975
Sebechlebskí hudci
1975
Tetované časom
1976
10 % nádeje
1976
Koncert pre pozostalých
1977
Stratená dolina
1977
Kamarátka Šuška
1977
Penelopa
1978
Dievča z jazera
1979
Krutá ľúbosť
1978
Poéma o svedomí
1979
Pustý dvor
1979
Sneh pod nohami
1979
Adam Chvojka vicerichtár
1973
Uzlíky nádeje
1979
Hra na telo
1980
Kamarátky
1979
Smrť šitá na mieru
1980
Žiarlivosť
1972
Právo na minulosť
1989
Hudba Svetozár Stračina
1982
Hodiny
1981
Odveta
1980
Toto leto doma
1981
Záhrada plná plienok
1982
Kosenie Jastrabej lúky
1982
Guľôčky
1982
Soľ nad zlato
1983
Tušenie
1982
Svetlo na spodnej haluzi
1973
Hanča, Janko a Lucia
1977
Krotká
1967
Sedem svedkov
1967
Balada o siedmich obesených
1968
Lúčka, na ktorej spáva vietor
1968
Malka
1968
Môj vienok zelený
1968
Pomsta starej dámy alebo Na každého raz dôjde
1968
Drevený chlieb
1969
Malá anketa
1969
„Od štvrtka do zmŕtvychvstania...“
1969
Strieborný Neptún
1970
Stávka o Leokádiu
1972
Kamaráti
1973
Milionár
1973
Horali
1975
Studené podnebie
1975
Veľké pokušenie
1974
Z chlapčeka vojak
1975
Stroskotanie Danubia
1976
Predčasná reportáž
1963
Vianočné oblátky
1977
Mišo
1979
Vynes na horu svoj hrob
1979
Lampáš malého plavčíka
1984
Muž nie je žiadúci
1984
Explózia
1982
Chlap prezývaný Brumteles
1982
Pražská terčovnica
1982
Muž, ktorý vedel lietať
1966
Neďaleko do neba
1987
Letný strom radosti
1984
Mŕtvi učia živých
1984
Zrelá mladosť
1983
Monika a pes
1983
Dies irae
1984
Ilda
1984
Neodchádzaj nocou letnou
1984